facebook
×
mielno
MIELNO.COM – Internetowy Informator
B2-royal park

Pogoda

Temperatura: °C Opady: mm Prędkość wiatru: km/h Wilgotność powietrza: % Kierunek wiatru: ° Zachmurzenie: % Ciśnienie atmosferyczne: mb Widoczność: km

  Mielno Klub FRESH-Mielno

  Klub FRESH-Mielno

  +48 501 027 667

  FRESH CLUB- to zupełnie nowy klub w klimacie GLAMOUR. Miejsce, gdzie w miłej kulturalnej atmosferze przy dobrze zaopatrzonym barze, dobrych dźwiękach, pięknych kobietach spędzicie z nami niezapomniane imprezowe chwile.


  Galeria zdjęć


  Opis

  FRESH CLUB- to zupełnie nowy klub w klimacie GLAMOUR. Miejsce, gdzie w miłej kulturalnej atmosferze przy dobrze zaopatrzonym barze, dobrych dźwiękach, pięknych kobietach spędzicie z nami niezapomniane imprezowe chwile. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy 3 duże bary, kilka stref klubowych – Chillout, Vip, Palmiarnia, Scena, Palarnia, dużo miejsc siedzących w miękkich lożach oraz to co najważniejsze w każdym klubie ..DANCEFLOOR.

  Skoro już mowa o Dancflorze-sercu naszego klubu to w klubie Fresh czeka na Was najbardziej High End-owy system dźwięku jakiego próżno szukać w innych Mieleńskich i nad morskich klubach.

  "Stawiamy na jakość, stawiamy na artystów, stawiamy na profefionalizm..."

  W klubie usłyszycie najwyższej klasy nagłośnienie światowych firm Turbosound, Ohm, Mc2 czy El acoustics co sprawi że muzyka naprawdę nabiera innego bardziej realnego brzmienia a instrumenty które usłyszycie na żywo w naszym klubie wręcz przeszywają nas na wylot . Najwyższej jakości dźwięk, profesjonalny system świateł to coś co tworzy klimat każdego klubu, u nas znajdziecie i usłyszycie ten najlepszy..

  Codziennie gościmy najlepsze i najbardziej rozpoznawalne postacie sceny klubowej w Polsce.

  Każdego wieczoru po 21 przez całe wakacje w klubie panuje wakacyjno-imprezowa atmosfera na naprawdę na najwyzszym poziomie. Wszystko to pod dyskretnym okiem kamer, ochrony i selekcjonera Klubu.


  Lokalizacja